Sayfa Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...

Proje Hakkında

Şehrin merkezinde yeni bir yaşam yükseliyor...

Sosyal ve Çevresel Sorumluluk

Bir tarafınızda Giresun'a renk katan ve gün boyu mavinin farklı tonlarına bürünen Karadeniz.

Diğer tarafınızda eğitim ve spor sahalarının içerisinde şehir merkezi. Tarihi çınar ağacının gölgesinde yükselen Selçuklu Residences, Giresun'un en yüksek projesi ile karşınızda...

 

Selçuklu Residences Giresun, ilk teslim tarihi Eylül  2017 olan, 22833,1 m² inşaat alanına sahiptir. Arsa alanı  4470,2 m² olan projemiz,  1960,7 m² yeşil alanıyla 271,3 m²'lik 34 konut ve 1120,7 m²-1556,3 m²- 4277,3 m²'lik 3 ticari dükkandan oluşmaktadır. Ayrıca 62 araçlık otopark bulunmaktadır.

 

Giresun'un en merkezi konuma sahip; denize sıfır bir yaşam vaat eden Selçuklu Residences, yeşil ve mavinin kıyısında hayatınızı sürdürebileceğiniz çok özel bir fırsat sunuyor.

 

Giresun'un simgesi haline geleceğine inandığımız Selçuklu Residences, modern mimarisinde günümüz insanının konfor ve doğa ile buluşmasının hikayesini yazmaktadır. Selçuk Ecza Holding A.Ş. güvencesiyle yapımına Eylül 2015 tarihinde başlanıp, Eylül 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan Selçuklu Residences, özellikleri ile konfor standartlarını yeniden belirlemektedir.

Selçuklu Turizm ve İnşaat A.Ş. tasarımlarında, çevresel faktörleri ve bulunduğu yerin canlı eko-sistemine karşı sorumluluklarının bilincinde bir çalışma anlayışını yapılarına yansıtmaktadır. Proje içerisinde oluşturulan estetik anlayışını Selçuklu Residences sakinlerine, sosyal bir deneyim için gerekli tüm unsurları doğayla dost ve bilinçli yapılanmanın örnek projesi olarak şimdi de Giresun'da sunmaktadır.

ANA SAYFA

KURUMSAL

PROJE HAKKINDA

KONUM

TASARIM / KONSEPT

KAT PLANLARI

SOSYAL YAŞAM

İLETİŞİM

Copyrights © Selçuklu Turizm ve İnşaat A.Ş. 2015 / by 3gengrafik

444 9 329

Bize Ulaşın

Galeri

Ulaşalım

Biz Size

TR

EN