Sayfa Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...

444 9 329

Bize Ulaşın

Galeri

Ulaşalım

Biz Size

TR

EN

Konum

Şehrin zirvesindeki sembol...

Selçuklu Residences, Giresun şehrimizin deniz kıyısında ve konum olarak şehrin merkezinde yer almaktadır. Çevresinde okul, olimpik yüzme havuzu, park ve mesire yerleri bulunan Selçuklu Residences, sahil boyu ilerleyen şehrin ana caddelerinden Atatürk caddesine çok yakın bir konumdadır. Aynı zamanda şehrin en yüksek yapısı durumunda olan Selçuklu Residences, şimdiden Giresun'a yeni bir zirve ve sembol olmaktadır.

Tarih boyunca önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Giresun, Türkiye'nin de güzide şehirlerinden biridir. Bir kıyı şehri olan Giresun, denize girilebilir temiz plajları bulunmaktadır. İklim şartlarından dolayı en fazla bitki çeşitliliğine sahip şehirlerimizdendir. Yeşilin her tonuna rastlayabileceğiniz Giresun'da, Selçuklu Residences'ın konforunda bir yanınız doğaya bir yanınız denize bir yanınız ise, şehre ait huzurlu bir yuva sizi bekliyor...

19 Eylül Spor Salonu, Giresun Ataürk Stadyumu, Olimpik Yüzme Havuzu ve Atatürk Anadolu Lisesi, Kanuni Ortaokulu ile yan yanadır. Ayrıca Giresun Cumhuriyet Parkı ile karşı karşıyadır. Giresun'un her yerine toplu taşım araçları ile ulaşılabilmektedir.

Sabah AVM 5 Dakika

Migros AVM 15 Dakika

G-City AVM 5 Dakika (1,5 Km)

Devlet Hastanesi 7 Dakika (2,6 Km)

Kent Hastanesi 6 Dakika (1,2km)

Giresun Üniversitesine 11 Dakika (4,8 Km)

Şehir Merkezi 5 Dakika

ANA SAYFA

KURUMSAL

PROJE HAKKINDA

KONUM

TASARIM / KONSEPT

KAT PLANLARI

SOSYAL YAŞAM

İLETİŞİM

Copyrights © Selçuklu Turizm ve İnşaat A.Ş. 2015 / by 3gengrafik

Google Haritalar